Vilko puota

Paslaugos

„Vilko puota“ teikia maitinimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Verslo idėja gimė iš profesionalaus šefo Lino svajonės džiuginti žmones ir turėti galimybę su jais bendrauti tiesiogiai – pristatyti, pasakoti ir perduoti savo įgytas žinias. Patirtis sukaupta ne tik įgijus aukštąjį išsilavinimą maisto gamyboje, tačiau ir ilgus metus dirbant geriausiuose Lietuvos restoranuose. Lino darbo su renginiais patirtis siekia beveik 10 metų, todėl galite būti tikri, kad maistas Jus pasieks laiku, karštas ir aukščiausios kokybės.

Prie patikimo šefo prisijungus patyrusių draugų komandai, svajonė tapo tikru projektu – „Vilko puota“. O paslaugų lankstumas, prisitaikymas prie šventės koncepto ir nuoširdumas greitai tapo mūsų geriausiu atributu.

kiekvieno poreikiams

mūsų paslaugos

UŽKANDŽIŲ STALAS

Ant mūsų užkandžių stalo rasite pačią didžiausią įvairovę – nuo kruopščiai atrinktų sūrių, mėsos, vaisių iki rankų darbo užtepėlių, vienakąsnių ir kišų. Stengiamės pateikti kuo daugiau pasirinkimų, kad produktus būtų galima derinti prie skirtingų gėrimų ir tuo pačiu sočiai užkąsti.

GRILL PATIEKALAI

Dažniausiai maistą patiekiame švediško stalo principu. Patogu, kai renginio vietoje nėra virtuvės, vienu metu reikia pamaitinti daug svečių ir norisi kuo didesnės įvairovės. Meniu rasite ir vegetariškų pasirinkimų.

DEGUSTACIJOS NAMUOSE

Siūlome privataus šefo paslaugas namuose, nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus. Galite rinktis mūsų degustacinį meniu ir nustebinti savo artimuosius privačia vakariene su aptarnavimu!

PILNA APTARNAVIMO PASLAUGA

Maisto pateikimas priklauso nuo šventės koncepto. Todėl galime pasiūlyti ir aptarnavimą su padavėjais, patiekiant tiek užkandžius, tiek karštus patiekalus kiekvienam asmeniškai.

VESTUVIŲ APTARNAVIMAS

Ypatingos šventės proga siūlome specialius meniu su pilna aptarnavimo paslauga. Rekomenduojame rinktis šaltą užkandį, karštą patiekalą ir desertą. Ruošiame pusryčių meniu. Galime pasirūpinti kava, arbata, puodeliais ir indais desertų stalui. Aptarnaujame vestuves ne tik sodybose, bet ir lauke – su pilna paslauga.

Iškepta iki tobulumo

Klientų atsiliepimai

Krepšelyje nėra produktų.