Sulaukiam klausimų - “O kodėl pasivadinote būtent “Vilko puota”? 🧐
Atsakome! Nes norėjome: 
- Kad būtų arčiau gamtos! 🌿
- Kad galėtume gaminti ten, kur kiti negamina! 🚐
- Kad būtų šviežia 🫢
- Kad būtų paprasta, bet neprasta 👍
O svarbiausia, vilkai – bendruomeniniai gyvūnai, tokie esame ir mes. Gaminti šventėms ir būti su Jumis kiekvieną džiaugsmingą akimirką - vienas malonumas! 
Nebijokite prisijaukinti mūsų šefą ir Jis taps geriausiu Jūsų draugu 🐺 

Iki susitikimo šią vasarą! 

 #vilkopuota #maitinimopaslaugos #šefas #renginiuaptarnavimas #uzkandziai #catering #chef #bbq
Kaip užsakyti “Vilko puotą” savo šventei?

Susisiekite su mumis bet kuriai kanalais 👉 el. paštu, privačia žinute socialiniuose tinkluose, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą „MENIU“ skirsnyje www.vilkopuota.lt
Informuokite apie renginio datą, žmonių skaičių, šventės konceptą - pagalvokite ar norite švediško stalo ar pilno aptarnavimo.

Galutinė sąmatą visada derinama privačiai ir priklauso nuo renginio vietos, žmonių skaičiaus ir patiekalų pasirinkimų.

Tačiau nepamirškite svarbiausio - pasitikėkite mūsų šefais! Leiskite šventei plaukti, o rūpesčius palikite mums 🐺
„Vilko puota“ teikia maitinimo paslaugas visoje Lietuvoje. Verslo idėja gimė iš profesionalaus šefo Lino svajonės džiuginti žmones ir turėti galimybę su jais bendrauti tiesiogiai - pristatyti, pasakoti ir perduoti savo įgytas žinias. Patirtis sukaupta ne tik įgijus aukštąjį išsilavinimą maisto gamyboje, tačiau ir ilgus metus dirbant geriausiuose Lietuvos restoranuose. 
Mūsų darbo su renginiais patirtis siekia beveik 10 metų, todėl galite būti tikri, kad maistas Jus pasieks laiku, karštas ir aukščiausios kokybės, o svarbiausia su tikra meile ir rūpesčiu! 🐺

Susitikime naujame 2022 sezone!
- Grill patiekalus ir užkandžius standartiškai patiekiame švediško stalo principu. 
- Atvykstame su savo griliumi, indais ir įrankiais.
- Kuriame individualius meniu. 
- Aptarnaujame renginius visoje Lietuvoje. 
- Garantuojame greitą atsakymą! 🐺

✉️ Susisiekime privačia žinute!
Pradedame naują sezoną! 💪
Laisvų savaitgalių vis sparčiau mažėja, o mes savo ruožtu tobuliname meniu, ieškome naujų, patikimų, įvairesnių skonių. 
Esame dėkingi visiems, kurie per šiuos metus mumis pasitikėjo ir leido prisidėti prie pačių svarbiausių švenčių. Kad ir kaip banaliai gali skambėti - be Jūsų nebūtų mūsų! 🐺 Ir norime paprašyti Jūsų pagalbos dar sykį: labai laukiame Jūsų atsiliepimų mūsų Facebook puslapyje, privačia žinute ar laišku! Padėkite mums tobulėti, įgauti naujų jėgų sezonui ir dar labiau stengtis dėl Jūsų! 😊
Visiems palikusiems atsiliepimą apie savo įspūdžius simbolinė Vilko Puotos dovana! 😉 

Iki susitikimo kituose renginiuose! 🐺
Kviečiame savo švenčių maitininimą patikėti Vilko Puotai! 🐺
Kaip užsakyti?

Susisiekite su mumis el. paštu, privačia žinute socialiniuose tinkluose arba užpildykite kontaktinę formą „MENIU“ skirsnyje www.vilkopuota.lt
Informuokite apie renginio datą, žmonių skaičių, šventės konceptą - pagalvokite ar norite švediško stalo ar pilno aptarnavimo.

Galutinė sąmata visada derinama privačiai ir priklauso nuo renginio vietos, žmonių skaičiaus ir patiekalų pasirinkimų.

Susitikime naujaisiais 2022! 🎉

#vilkopuota #grillpatiekalai #šefas #maitinimas #asmeninisšefas #užkandžiai #karštipatiekalai #chef  #vestuves2022
Maisto pateikimas priklauso nuo šventės koncepto. Todėl galime pasiūlyti ir aptarnavimą su padavėjais, patiekiant tiek užkandžius, tiek karštus patiekalus kiekvienam svečiui asmeniškai.

Ypatingos šventės proga siūlome specialius meniu su pilna aptarnavimo paslauga. Rekomenduojame rinktis šaltą užkandį, karštą patiekalą ir desertą. Ruošiame pusryčių meniu. Galime pasirūpinti kava, arbata, puodeliais ir indais desertų stalui. 
Aptarnaujame privačius renginius, vestuves ne tik sodybose, bet ir lauke – su pilna paslauga.

Daugiau informacijos: www.vilkopuota.lt

🐺
Ant mūsų užkandžių stalo rasite pačią didžiausią įvairovę – nuo kruopščiai atrinktų sūrių, mėsos, vaisių iki rankų darbo užtepėlių, vienakąsnių ir kišų. Stengiamės pateikti kuo daugiau pasirinkimų, kad produktus būtų galima derinti prie skirtingų gėrimų ir tuo pačiu sočiai užkąsti.
🐺 Dėmesio Kalėdiniu laikotarpiu laisvos datos tirpsta, liko vos kelios - norintys rezervuoti datą, tą galite padaryti atnaujintoje mūsų svetainėje www.vilkopuota.lt užpildę kontaktinę formą.
„Vilko puota“ teikia maitinimo paslaugas visoje Lietuvoje. Pačiame karantino įkarštyje poros verslo idėja gimė iš profesionalaus šefo Lino svajonės džiuginti žmones ir turėti galimybę su jais bendrauti tiesiogiai – pristatyti, pasakoti ir perduoti sukauptas žinias. Paslaugų lankstumas, prisitaikymas prie šventės koncepto ir nuoširdumas greitai tapo mūsų geriausiu atributu. 🐺 
Lapkritį švenčiame lygiai 1-nerių metų gimtadienį, kai išdrisome pradėti šią kelionę. Metai buvo įtempti, darbingi, pilni "coronos" pančių ir nenuspėjamo planavimo. Tačiau tai buvo ir patys geriausi metai. Sutikome labai daug malonių žmonių, prisidėjome prie pačių gražiausių Jūsų švenčių, sulaukėme labai daug gerų atsiliepimų. 

Todėl norime paprašyti visų, kuriems teko su mumis turėti reikalų, savo atsiliepimą palikti prabalsuojant už mus "Verslios šeimos" rinkimuose!

Ačiū Jums už palaikymą ir kitąmet būsime dar geresni!

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/verslumas/mylimiausias-seimos-verslas-2021-balsuokite-ir-padekite-isrinkti-nugaletoja-1248-1599684
Sotus, skanus ir įvairus - toks mūsų užkandžių stalas 🐺 Atvažiuojame su savo indais ir įrankiais, stalu ir staltiesėmis. Viską galime palikti per naktį! Pilna paslauga įskaičiuota į 12 Eur/asm. kainą. 
Savaitgaliai tirpste tirpsta, susisiekime jau dabar
www.vilkopuota.lt
Trumpa informacija tiems, kurie klausia dėl individualaus vakarienės meniu sudarymo - tariame taip! 🙏🏻
Galime Jūsų ypatingoms progoms sukurti ir specialų meniu. Informuokite mus ko pageidaujate, o ko galbūt visai nenorėtumėte, ir el. paštu atsiųsime Jums privatų pasiūlymą.
Visas detales galite aptarti ir tiesiai su šefu 📞 +37063875935
Vilkas dirba dieną naktį, kad po darbingo grill vasaros sezono pasiūlytų Jums naujų patiekalų ir sprendimų šventėms sodybose ir kitose privačiose erdvėse! 💪
Laukiame ir Jūsų pasiūlymų ar pastebėjimų komentaruose ir asmeninėmis žinutėmis 📝. Įdomu ko dažniausiai tikitės iš savo maitinimo tiekėjo? 🤔