"Vilko puota"  tai - ypač švieži ir kokybiški maisto rinkiniai tiesiai į namus!  Siūlome patogius užkandžių ir desertų rinkinius dėžutėje - Platter Box - tik su rinktiniais produktais.

"Vilko puota" padeda visiems, kurie ieško maitinimo sprendimų ne tik po savo stogu, bet ir atviru dangumi. Vilko aistra: šviežias, kokybiškas maistas, gamta, natūralumas ir bendravimas.

"Vilko puotos" įdėja gimė iš noro supažindinti kiekvieną su visai šalia esančiais gurmaniškais skoniais. Nereikia vykti į Italiją ar Prancūziją, degustacijas galima rengti  ir savo kieme.

Trumpa informacija draugams norintiems užsakyt mūsų maitinimo paslaugas - galite pasitikėti mūsų porcijų dydžiu ir įvairovės gausa! 😌
Dažnai sulaukiame klausimų ar užteks visiems, kiek mėsos ar kitų patiekalų paruošiame. Atsakymas - tikrai užtektinai. Visuose renginiuose maisto dar lieka ir lauktuvėms, kaip tikroje puotoje 🐺
Patys mėgstame skanų maistą ir stengiamės, kad jo užtektų kiekvienam. Dėl šios priežasties, šefas kaskart vežasi net stebuklingą rezervo skrynutę 🤫 
Norite įsitikinti? 👉 laukiame Jūsų užklausos www.vilkopuota.lt
Auuu! Vilkas siūlo neįtikėtiną galimybę 👉 padėti liūdinčiam šefui užpildyti paskutinį likusį šios vasaros savaitgalį!!!! 
Atsišaukus vienam renginiui, atsilaisvino rugpjūčio 21-22 d. Čiumpam datą, kol yra, ir susipažįstame su nuostabiu - už kadro besislepiančiu - šefu Linu! 🐺
✍️ užklausos formą galite užpildyti www.vilkopuota.lt
📞 paskambinti +37063875935
📧 parašyti vilkopuota@gmail.com

Už foto ačiū @sviesiautamsiau !
Say cheese! 🧀
#parmesan #cheddar #pecorino #brie  #smokedcottagecheese #wensleydale #mangocheese #wyngaardcheese #goatcheese #cheese
Savo šventės metu svečių maitinimą patikėkite Vilko puotos komandai! 🐺
Nesvarbu ar vakarėlis iškyloje, namų kieme ar prabangioje viloje. Esame pasiruošę visoms sąlygoms, suteikiame profesionalią pagalbą organizuojant šventę visais matinimo klausimais. Konsultuojame, padedame pasirinkti geriausią meniu pagal poreikius. Galime aptarnauti tiek su padavėjais, tiek švediško stalo principu. 
Užklausos formą nuo šiol galima užpildyti ir mūsų svetainėje - www.vilkopuota.lt
Šiltojo sezono pažiba, užkandis, suteikiantis prabangos ir atgaivos - burata! Šį patiekalą rekomenduojame rinktis savo šventei kaip starterį. 
Tai – karvių pieno sūris, kuris gaminamas iš mocarelos sūrio ir jo plėšinių (it. stracciatella) bei grietinėlės. Ypač minkštas, ypač švelnus. Buratos žavesys slypi viduje, ir tai yra tai, kas šį sūrį skiria nuo mocarelos.
Patarimas 👉  organizuodami savo šventę, drąsiai konsultuokitės su šefu. Jis visada pateiks geriausias rekomendacijas, ir su malonumu atras ką naujo įtraukti į Jūsų meniu.
 
📞 Susisiekime telefonu +37063875935
📧 Arba el. paštu: vilkopuota@gmail.com
Šaltų užkandžių stalas - "Grazing table". Šis stalas yra užpildytas meistriškai išdėstyta mėsa, sūriu, mūsų gamintais kišais ir duona, sezoniniais vaisiais ir rankų darbo užtepėlėmis. Tai būdas svečiams patiems pasirinkti kokius derinius nori ragauti. 
👉 Stalą galime suruošti ir palikti per naktį užkandžiams Jūsų vakarėlio metu! 
Kaina 12 Eur/asm. su indais ir įrankiais.
🗓 Dėl laisvų datų susisiekime žinute arba vilkopuota@gmail.com
🐺 Vilkas nori pateikti keletą patarimų, jeigu ieškote šventėms šefo: 
🍴 Prieš atsiųsdami užklausą, kuo tiksliau apsibrėžkite žmonių skaičių ir datą. 
🍴Vaikai iki 12 metų į bendrą žmonių skaičių nesiskaičiuoja. Tačiau apie tai vistiek informuokite šefą, padės pasirinkti meniu, kad tiktų visiems. 
🍴Nuspręskite koks konceptas Jums yra tinkamas ir priimtinas - švediškas stalas su grill patiekalais lauke, o gal šventė vyks sodyboje ir reikalingi padavėjai? 
🍴Informuokite, jeigu norite ne tik vakarienės, bet ir edukacijos apie gamybą, ar netgi patys prisidėti prie gamybos proceso grill šventės metu. Viskas gali būti suderinama!
🍴Pagalvokite ar reikalingas papildomai užkandžių stalas visos šventės metu.
🍴 Ir, žinoma, drąsiai išsakykite visus papildomus pageidavimus, nuo papildomo inventoriaus iki patiekalų ne iš meniu. Šventė Jūsų ir mūsų darbas, kad ji atitiktų lūkesčius! 

Taip pat mes Jums norime pristatyti mūsų standartinius darbo metodus:
📌 Maistą griliname lauke, pats procesas priklauso nuo žmonių skaičiaus, tačiau trunka apie 2-3 val. 
📌 Tiekiame maistą švediško stalo principu. Iš anksto suderinamas meniu (asm. min. 3 pasirinkimai). Svečiai patys įsideda, ką nori ragauti. 
📌Užkandžių stalas paruošiamas dar prieš kepimą. 
📌 Į paslaugos kainą įskaičiuota: virėjo paslauga, grilius, stalas užkandžiams ir pagrindiniams patiekalams, garnyrai ir vanduo. Taip pat keramikos lėkštės ir metaliniai įrankiai. 
📌 Už papildomą mokestį galime išnuomoti taures ir stiklines, pasirūpinti stalu gėrimams.
📌 Meniu dažniausiai derinamas telefonu arba el. paštu, tuomet atsiunčiama galutinė sąmata. 
📌 Suderinus šventę yra imamas avansas. 
📌 Už Vilniaus apskrities taikomas + 60 Eur atvykimo mokestis. 

🐺 Vilkas linki turiningos ir gražios vasaros,
Ir iki susitikimo Jūsų šventėse!
Vilko puota - patyrusių grilio meistrų komanda Jūsų šventėms 🐺 Teikiame maitinimo paslaugas mažose ir didelėse šventėse, vestuvėse, įmonės renginiuose, tiek gamtoje, tiek uždarose patalpose.
Profesionalūs šefai atvyksta į renginio vietą visoje Lietuvoje.
Pasirūpiname griliumi ir indais. Meniu galima derinti!

📞 Susisiekime telefonu +37063875935
📧 Arba el. paštu: vilkopuota@gmail.com

"Vilko puotos" šefai patirtį sukaupė dirbami FineDining restoranuose, tuo pačiu jie suvokė, jog klasikiniai skoniai yra visa ko pagrindas, o šviežumas esminis faktorius kokybiškai vakarienei. Iš to susikūrė projektas, leidžiantis kiekvienam ant savo stalo turėti aukščiausios kokybės patiekalų. Atsidavimas maisto kūrybai ir gamybai mūsų rūpestis - įsimintinas laikas su artimaisiais Jūsų!